| SundayMorning a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca prietenul meu si-a facut laba, dar nu a terminat dupa care mi-a introdus degetul in vagin.(mie ciclul imi vine pe 15, chestia asta s`a petrecut pe 6)eram in perioada cand pot ramane? fundita

3 răspunsuri:
| DraPraaHaarp a răspuns:

Nu, si nu ai nimic stai linistitalaughing Dar expresia ta ma amuza foarte tare, ai putea in loc de ''si-a facut laba'' sa spui ''s-a masturbat''; suna mai decenthappy data viitoare ai grijahappy

| olian a răspuns:

Nu stai linistita, si fiti mai atenti datile viitoare:

| Rotciv a răspuns:

Buna, pentru a prezenta un risc de sarcina. Trebuie sa se termine-n tine! Din moment ce nu a avut loc nici penetrarea! (doar si-a introdus degetul) si nici nu s-a terminat in tine nu este nici un risc de sarcina nedoritahappy. Succes si ai grija pe viitor. Protejeaza-te, e cel mai indicat.Dar tine minte ca nici o medota contraceptiva nu ofera protectie 100%!