| Nousername a întrebat:

Pot sa fac facultatea de drept in alta tara? Cum e Anglia de exemplu? Am inteles ca nu. Chiar nu exista nicio posibilitate?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se poate, atat cat ai parte de bani ca sa stai in cazare si sa iti faci de mancare poti invata in alta tara.

| Nousername explică:

Nu asta e ideea, ziceam de faptul ca eu cred ca nu te lasa daca esti Roman si nu esti nascut in Anglia. Credeam ca dreputul se face decat in tara in care locuiesti de cand esti mica.