| LolaCy a întrebat:

Pot sa ii fac baie unui yorkshire terrier toy in varsta de 6 saptamani?

Răspuns Câştigător
| GigglesToDay a răspuns:

Ast pana face 1 an si il speli o data la 2 saptamani. ai griji si eu am:*

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Nu, nu ai voie! puppy dog eyes

Sunt foarte multe sanse sa se`nece! Inca este foarte micut si nu trebuie sa aiba nici o legatura cu apa inca!

Daca vrei sa-l speli, trebuie sa-l stergi cu un prosop bine inbibat cu apa.

Nu ai voie sa-l speli nici cu sapun inca, deoarece este foarte posibil sa-i intre sapunul in ochi, iar apoi nu va ma putea vedea!

Sper ca m`ai inteles si ma bucur daca te-am ajutat! puppy dog eyes

| cookyemadyeu a răspuns:

Nu,in niciun caz deoarece se pot imbolnavi si eu am un yorkshire terrier.Asta mi-a spus veterinarul.Cred ca poti sai faci baie cam pe la 4 luni.