| AdrianDragan10 a întrebat:

Pot sa sun curierul să-mi vina cu o comanda mai devreme?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti dar nu ai nici-o asigurare ca o sa-ti si vina, cel mai probabil daca nu poti in ziua respectiva o sa te programeze pentru maine. El inainte sa iasa la livrare isi face un anumit traseu ca sa livreze totul cat mai repede si sa nu piarda timpul.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti, dar daca el nu are drum pe acolo degeaba

| blackPug97 a răspuns:

Poti sa il suni da nu te ajuta.El in clipa in care ia "marfa" are instant facut si un traseu. Daca el ii intr-un capat al orasului, si tu in celalalt, nu o sa vina special pentru tine incolo.Vine cand termina in restul orasului, cum ii si normal.