| Anutza198 a întrebat:

Poti deveni balerina profesionista de la varsta de 13 ani? adica pot sa fac spagatul, sfoara? Acu' am incercat sa le fac dar nu pot deloc sa ma aplec.as putea face vreodata asta.Chear imi dorest sa invat balet, este asa de frumos! Deci as putea?

2 răspunsuri:
| Kesariona a răspuns:

Am o prietena de13 ani care face balet de mica si le poate face. Intr-un fel sper sa nu fie prea tarziu la 13 ani. Chestiile astea au nevoie de mult, mult, mult exercitiu.
Oricum, totul depinde de tine so. Succes ^_^

| RaresPreda a răspuns:

Pai eu am o colega care in clasa 1 era un bolovan cu picioare si acum e balerina, da reprezentatii, spectacole, etc... asa ca e posibil cu putina vointa.