| DizzuBizuu91 a întrebat:

Poti intra la facultatea de Stiinte-Economice, cu liceul economic sau cu cel de Mate-Info?

Răspuns Câştigător
| rap4us a răspuns:

Cu liceul economic intri sigur, iar cu cel de mate-info e mai comlicat pentru ca la mate-info se face in general intensiv pe informatica si nu stiu daca te ajuta la Economie. Si in plus la mate-info nu se face economie decat odata sau de doua ori pe saptamana si la alte licee nici nu se face. Inca un avantaj la liceul economic este ca faceti mai mult practica si dati multe probe si in plus invatati si numerarul economic, asa ca e mult mai bun liceul economic daca vrei sa devii contabil, economist, etc.
Astea le stiu de la maicamea laughing ca ea e contabil expert big grin

1 răspuns:
| sergiu2 a răspuns:

Mai bine du-te la magazin
pe site nu prea am incredere
cine stie ce iti trimit si e complicat