| dean a întrebat:

Poti sa afli numele, adresa unei persoane doar cu nr. de telefon? Caut o fata care stiu ca sta in Pitesti, dar nu-i stiu adresa, ii stiu doar prenumele si am nr. ei de telefon si as vrea sa dau de ea, mersi!

12 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

De ce nu o suni? Nu prea ai cum! Decat daca are abonament, dar informatiile sunt confidentiale! Mai bine o suni, vorbesti cu ea ii ceri sa te vezi cu ea daca asta vrei!happy

| Parintele a răspuns:

Te bagi asa cu japca in viata fetei? nu-i frumos...Sun-o si cere-i o intalnire.

| Andreeagen a răspuns:

Am mai zis cuiva FBI are un program excelent sau si SRI e mai aproape k de e din Romaniabig grin tr nuami sa fi hackerbig grin

Lasand gluma la o parte daca ai noroc si nr pe care ti l-a dat e pe abonament te duci la firma de provenienta al numarului si te dai bine pe langa d'soara de la informatii si bagi si u k e sorta k nu stiu ce te descurci u k esti major vacinatwinking

| machupicchu a răspuns:

Numai daca ai cunostinte la unitatea din care face parte numarul respectiv, sau cunostinte in securitate... cu conditia ca acel numar sa fie alocat cu abonament si nu cartela neinregistrata nominal. Succes.

| pam_pam a răspuns:

Cam semeni a stalker. Daca suni la informatii si ai numarul DE ACASA, poti sa-i afli adresa. Dar totusi, nu e placut sa-i faci o vizita neasteptata. Caci tind sa cred ca e neasteptata, atata timp cat nu-i ceri ei sa se intalneasca cu tine prin apropierea casei ei.

| Tessy a răspuns:

Vrei sa dai de ea?laughing O suni frumos si ii spui ca sa va intalniti.happy

| ryxize a răspuns:

E si normal ca poti afla! De ce nu o suni sa vorbesti, faceti cunostinta, afli cum se numeste si pe parcurs vine si adresa ei si poate kear si ceva mai mult, dar trebuie sa incerci!

| 4Fun a răspuns:

Suno si intreab-o! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sun-o! Sau esti vreun criminal in cautarea victimei perfecte? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot asta vreau si ma intereseaza si nu stiu cum sa fac aia de la politie cum afla pe ce siteu sa intru sa aflu si eu ca aia de la politie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum o cheama pe fata?

| codrutz a răspuns:

Afla adresa de la numarul 0248209132