| Dary27 a întrebat:

Poți să cumperi de pe ebay din România? Cum vine cu transportul? Plătești în dolari sau lei?

10 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Sigur.

Poștă/Curier.

Lei.

| suntserios a răspuns (pentru missfatadelatara):

Cum sa se plateasca in lei? sa vim seriosi, ca doar nu vin cu ramburs. Se fac plati online in moneda site ului, dolari, lire, euro depinde de unde cumperi

| missfatadelatara a răspuns (pentru suntserios):

:O

Deci am luat țeapă ca am plătit în lei...

| suntserios a răspuns (pentru missfatadelatara):

Unde ai platit in lei?

| missfatadelatara a răspuns (pentru suntserios):

Pe factură!?

| suntserios a răspuns (pentru missfatadelatara):

? nu ai priceput intrebarea?
Sa fiu mai clar... cui ai dat tu leii in mana?

| missfatadelatara a răspuns (pentru suntserios):

Lu' nenea de mi-o adus pachețelul cu factura.

Lu' roboțelul de mi-o sustras leuții din cont.

| suntserios a răspuns (pentru missfatadelatara):

Lasa ma sa nu te cred ca cineva de pe ebay ti a vandut ramburs

| AleCuRaspuns a răspuns:

DA,poti cumpara de pe ebay in Romania. Transportul vine postal sau cu un serviciu de curierat (la alegerea ta). De obicei, totulk se plateste in lei

| suntserios a răspuns (pentru AleCuRaspuns):

Si cumparat cu de pe ebay in lei? ultima data cand am verificat nu exista ebay.ro