| loveisfreedom a întrebat:

A comandat cineva de pe ebay? cat costa transportul in Romania mai specific bacau? in cat timp vine si cum fac plata?

Răspuns Câştigător
| manablitz a răspuns:

Iti recomand in primul rând sa comanzi din UE. Daca ai cumpara ceva din China de exemplu, pe lângă tva, trebuie sa platesti si alte taxe in functie de ce ai cumpărat, masa si greutate.

Plata o faci prin paypal (preferabil) sau prin card. Transportul depinde in functie de ce metoda este folosita pentru a trimite coletul.
Când coletul va ajunge la tine in oras, vei primi un bilet de instiintare pentru a-l ridica.
Transportul va dura mai mult sau mai Putin. Daca esti dispus sa dai mai multe bani, coletul poate ajunge si in 2-3 zile.

Funda?