| georgibia a întrebat:

Poți sa îți alegi căminul sau colegul cu care sa stai la facultate dacă plătești?(Cluj)

Răspuns Câştigător
| Bianca4655 a răspuns:

Nu prea cred. Dar daca vrei sa stai cu un prieten ii poti spune doamnei sau domnului de unde te.ai "cazat" ca vrei sa stai cu un prieten, iar el ar putea spune ac lucru.
Sper ca am fost de ajutor

| georgibia explică (pentru Bianca4655):

Mulțumesc frumos. Sper sa fie posibil...

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu poti!
In plus, toata lume aplateste, dar regulile de selectare si repartizare sunt pentru toti la fel!
Ca sa stai cu cine vrei, plateste-ti chirie la un apartament sau casa si te muti cu cine-ti place.

| octa2021 a răspuns:

In primul an, NU.