| ClaraZ a întrebat:

Poti trimite sms-uri cu numar privat?happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se poate trimite sms-uri cu număr ascuns!
Pa, pa.

| Nicoleta a răspuns:

Nu

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Codul si eu stiam ca este *RI# apoi textul mesajului fara pauza intre # si primul cuvant din mesaj. Dar nu stiu daca toate retelele de telefonie mobila din Romania suporta acest serviciu; despre Orange stiam ca poti trimite astfel de mesaje. Ah, dar se pot trimite SMS-uri doar de pe telefon, nu si de pe internet.

| frvtel a răspuns:

Categoric NU!

| DjReal a răspuns:

Da se mai pot trimite si acumwinkingdaca s-a scos faza obisnuita cu *RI# pe care o foloseau toti, aflati ca si acum se pot trimite sms-uri cu nr privathee heecum?big grinpastrez numai pentru minelaughing:->