| anonim_4396 a întrebat:

Povestea: Andrei la varsta de 16 ani s-a apucat de sala deoarece era un baiat slabut. A mers la sala zi de zi pentru a obtine un corp frumos. Dorinta lui era foarte puternica. Dupa 8 ani de mers la sala si greseli Andrei a obtinut un corp frumos si fit si intre timp s-a calificat ca si instructor de fitness. A prins un post la o sala unde lucreaza putin peste minimul pe economie. Lumea ii spune lui Andrei ca arata bine si ca are un job perfect si se bucura ca face ce-i place. Adevarul este ca nu e asa. Lui Andrei nu ii place ce face! E un job de rahat platit prost si, in ciuda faptului ca are putine cunostinte in domeniul fitnessului Andrei se gandeste in fiecare zi la propria lui afacere si la faptul ca nu isi doreste sa munceasca toata viata la patron. Andrei are o noua dorinta pe care sa speram ca ii va lua inca 8 ani sa o materializeze. Pareri?

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Eu cred ca Andrei ar trebui daca vrea sa devina patron sa faca ceva in privinta asta.Sa faca niste cursuri, sa invete, sa stranga bani si sa se gamdeasca bine daca afacerea pe care o face e una profitabila si de viitor.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

De ce ar dura inca 8 ani? A terminat doar liceul, e la facultate?
Si mersul in strainatate e o optiune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu Nu imi pot da seama cum a ajuns Andrei având cunostinte minime, instructor plus se mai plânge si de salar de rahat.

| EcceHomo a răspuns:

Am o părere, da.happy
Cred că noua dorință a lui Andrei, după ce şi-a sculptat atât de frumos trupul, este de a deveni gigolo, însă nu ştiu de ce i-ar trebui 8 ani pentru a învăța să facă cunnilingus...

| Xelon a răspuns:

Sper ca Andrei nu vorbeste la persoana a 3 a despre el...