| anonim_4396 a întrebat:

M-am scarbit sa lucrez la patron si as vrea sa-mi dezvolt o afacere online in domeniul meu. Sunt instructor de fitness, lucrez pe minimul pe economie si vreau ceva al meu. Am un blog, dar nu stiu ce sa scriu pe el si asta pentru ca is tare limitat in cunostinte in domeniul meu... eu arat promitator dar eu nu stiu cum sa-mi ofer serviciile. Am studiat putin concurenta gen antrenorul meu personal, dieta flex, angel fitness si pot spune ca sunt batut de soarta adica au ataaaatea articole foooaaarte lungi si dezvoltate pe subiect si m-am pus sa scriu si eu din ce stiu eu pe blogul meu mi-a iesit 200 de cuvinte scrise in 8 ore. 8 ore in pana mea! si e banal. Pur si simplu nu stiu. Degeaba eu arat blana daca nu am cunostinte. L-am studiat putin pe pera..la fel in domeniul lui e cel mai bun asa ca am cautat carti de fitness pe net si am gasit doar carti in engleza si nu inteleg nimic in engleza sad deci mor.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E arhiplin internetul de sfaturi de fitness, mai ales ca nu ai talent in latura asta de scris. Mai bine iti cauti post de antrenor pe undeva.

| sierra1 a răspuns:

Afacere online in domeniul - instructor de fitness e cam nepotrivit.
Instructor de fitness se presupune că e la sală și transpiră odată cu clienții. Incearcă instructor de fitness - particular (zici că a "eu arat blana" - caută cliente pentru lucru la domiciliul lor)