| PufarinaXD a întrebat:

Povestiti-mi si mie despre ce e vorba in "Drag me to hell" plz! Merita vazut daca e primul meu film horror? Sau e prea horror? :d Fundaa la cea mai amanuntita povestire.

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

Rezumat
Christine Brown un ofiter de credite din los angeles traieste o viata minunata cu sotul ei pana intr-o zi in care vine o batranica aflata la pragul de a-si pierde casa, cerandu-i o prelungire de credit.Christine decide in defavoarea batranei, aceasta urmarind a fi evacuata.Batrana o blesteama pe Christine transformandu-i viata intr-un adevarat iad. Urmarita de un spirit trebuie sa decida unde va merge pentru a scapa de blestem!
Funda please!