| LoveForShania a întrebat:

Cine a vazut filmul,, Paranormal"? Eu nu l-am vazut, dar mi-a povestit o prietena filmul, este vorba despre spirite, lucruri ciudate. paranormale, gen,, Drag me to hell". Ce parere aveti despre film? E un horror care merita vazut? (Imi plac filmele astea, paranormale).

4 răspunsuri:
| Bubu a răspuns:

Eu:X:X:X e de groaza. e super tarehee hee uita'te :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarteee horror. l-am vazut. 3 nopti n-am dormit. senzatii tari laughing e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am uitat si eu la cateva parti si ma asteptam sa te sperie calumea da oricum poti sa te uiti filmu e ok

| Strwberrs a răspuns:

E jmeker dar te sperie un pic. Mie mi-a placut dar e a little bit of crazy scary. Daca visezi urat si ai cosmaruri de obicei, iti recomand sa lasi filmul acesta si sa vizionezi altceva.