| Emiliiia a întrebat:

Preferați o fată cute sau hot?
Înaltă sau scundă?
Păr creț sau drept?
Blondă, castanie sau brunetă?
Cu forme sau mai slăbuță?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fiecare are propriul standard de frumusețe. în plus în momentu în care îți place de cineva nu mai ții cont că-i brunetă și ție îți plac blondele, deci întrebare stupidă de copii care cred că având nu știu ce culoare la păr automat le face mai plăcute de bărbați

| danbnz a răspuns:

Ai uitat ceva:
Frumoasa sau desteapta...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să vrea. Restul nu contează.

| Sofer a răspuns:

O fata cute, scunda cu păr creț, brunetă cu sâni medii și sa aibă și fund și sa fie i foarte slăbuță.

| Nemessys a răspuns:

Cute
scunda
drept
mi-e indiferent
cat de cat ingrijita happy.

| PainTech a răspuns:

Cute.
As zice inalta, dar nu prea conteaza.
Blonda, dar nu conteaza prea tare.
Sa nu fie obeza. Nu conteaza daca e putin grasa.

Dar cel mai important trebuie sa fie autentica.

| siriusblack98 a răspuns:

Dintre cele doua aleg o femeie intreaga la cap pentru ca sunteti foarte putine.Pardon,tu esti doar o fata momentan, e ok.

| Furnicuta000 a răspuns:

Sondajele spun ca majoritatea barbatilor prefera femeile slabute dar cu sani si fund, par lung drept si daca se poate si blond sau cat mai deschis la culoare, inalte (dar nu mai inalte decat ei), cu pielea usor bronzata, ingrijita. Si atitudinea e importanta.
Nu o spun eu, o spun sondajele.

| Endoryus a răspuns:

Prefer o femeie, nu fata. Te prinzi tu in viitor care e diferenta intre cele 2.

Răspuns utilizator avertizat