| andrei213 a întrebat:

Pretenashi eu am deshis pagina de internet si normal trebuia sa imi apara google da imi apare O Pagina Alba dar susu sunt si alea cu imagini treaducere etc ce trebuie sa ii fac vreau ajutor plz ca urasc Mozila laughing dau funda

2 răspunsuri:
| micrOBzane a răspuns:

Intra pe Google si sub acea caseta unde scrii ce cauti scrie ceva de genul : Seteaza pagina Google ca pagina de pornire (nu neaparat le fel) Funda?

| andrei213 explică (pentru micrOBzane):

Mr.laughing nu tata nu intelegi ca e pagina alba nu apare nimica e PAGINA ALBA