| Glorya18 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna a inventat niste lucruri despre mine si nu inteleg motivul pentru care a facut acest lucru. Ce credeti ca ar trebui sa-i spun sau sa-i reprosez? Ea nu stie ca eu am aflat ce a facut ea.

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Nu cred ca o mai poti numi prietena pe persoana respectiva. Daca esti desteapta,nu ii zi nimic,oricum, nu vei schimba cu nimic rautatea omului, vorbele tot s-au spus si nu pot fi retrase! Comporta-te normal, cu putina indiferenta asupra ei, dar sa ai mai multa grija in viitor.happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena ta cea mai buna zici?
nu-i reprosa nimic...nu mai vorbi cu ea...

| Victorita15 a răspuns:

Daca a inventat lucruri urite despre tine, e clar ca nu iti este cea mai buna prietena. In locul tau i-as spune si nu i-as permite sa-si bata joc de mine. Asa ca sfatul meu este sa-i spui, sa nu faci o isterie, dar sa-i spui cu un ton normal si sa o intrebi de ce a facut asta. In dependenta de raspunsuri, deja vei vedea daca merita sau nu sa continui legatura cu ea. Asta e parerea mea. Mult succes!happy