| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna are 1.65 si 59 de kg si spune ca e grasa...Voi ce credeti? (eu zic ca e ok)

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Eu zic ca este foarte bine.
Am vazut acum putin timp o poza pe facebook, si ma mir ca am vazut-o, intru pe facebook din an in paste, care zicea "Baietii prefera forme, cainii prefera oase."
Si asa si este.
Nu este bine nici daca este prea grasa, dar nici prea slaba.
La inaltimea asta, greutatea ei este foarte buna dupa parerea mea.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este "grasă" la creier, da!
Să practice un sport și în rest este foarte bine. Câți ani are?
Pa, pa.

| JustRoxanne a răspuns (pentru Legiuitoarea):

17 ani.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru JustRoxanne):

Bună.
Procesul creșterii s-a oprit. http://calorii.oneden.com/, este bine pentru cunoaștere.
Pa, pa.

| TabooR a răspuns:

Si ce varsta are? 59kg e ok dar ce varsta are?

| GRs a răspuns:

Are greutate normala pentru inaltimea ei. Unele fete gandesc ca daca nu sunt super skinny sunt grase.

| JustRoxanne a răspuns:

[are 17 ani]

| cataleya a răspuns:

Eu zic ca e super ok happy eu sunt cam tot la fel...