| sara25 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna iese cu baiatul viselor mele. EL nu stie ca il plac. si ma topesc dupa el ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Jean_2915 a răspuns:

Daca e prietena ta cea mai buna omoara sentimentele tale fata de acest baiat! De ce? Imagineazati cita durere ii vei face pritenii tale daca o vei dezamagi, si care e garantia ca acel baiat te va iubi la nesfirsit! Iti spun asta din propria experienta si chiar te-as ruga sa nu-ti faci rau caci va trece greu! Autodisciplineazati emotiile! Tine tu sentimentele in lanturi nu lasa ca ele sa te conduca! Si mai gindetete: oare indradevar nu mai sunt baieti simpatici pe care iai putea fermeca, a ramas doar prietenul prietenii tale! La sigur ca nu...

| Jean_2915 a răspuns:

...nu merita sa faci prostia...

| sara25 explică:

Va rooog dati raspuns acum!