| Maela a întrebat:

Ce ati face daca ati fi pe o insula pustie cu fata "viselor ", sau cu baiatul "viselor"

11 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Il omor laughing)

| irina20 a răspuns:

Sincer cred ca m-as plictisi... daca ar fi o luna doua.dar mai mult ar fi rau/

| chelie91ptm a răspuns:

Ehehe. sex laughing

| goldheart a răspuns:

Daca as fi pe o insula pustie, doar eu si baiatul ''viselor'' mele neimplinite laughing, cred c-as incerca sa intru in vorba cu el, probabil as face toplesshee hee si apoi ne-am saruta pasional si big grin... uite-asa m-ar trezi mama sa ma duc la scoala laughing Te pupacesc, fundita? :*

| chakuza a răspuns:

As sta la soare, m-as scalda toata ziua in apa, mancare as gasi prin jungla.Pai ce as face, as face de toate

| ReiVaN a răspuns:

Aoleolove struckxxx nu spun ca imi iau ban:d

| frisca a răspuns:

Crek am sa stau sa ma uit la el...

| savalucian a răspuns:

As sta cu ea pe plaja mas uita pe cer si nu as baga in seama paparazzi.

| Anonimăă_8652 a răspuns:

Tot ce fac in vise (:

| annemarye a răspuns:

Cred ca ar fi la fel ca intr un film vazut cu multa vremelaughing) doar noi doi, am fi ca o familie, ne am face o casa in copac, copii si am trai ferciti pana ne ar gasi niste marinari si ne ar duce in civilizatierolling on the floor)

| Roxy_6547 a răspuns:

Pai...as discuta cu el pentru ca ar fi momentul potrivit love struck
Si dupa aia as vedea...laughing