| LolaCoolAngel a întrebat:

Prietena mea este drogata in draci, vorbeste cu copacii, lasa urme de tavan pe pereti si alte cacaturi.

Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Sa-i torni lapte pe gat.Am auzit ca merge thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunta la droguri la randul tau, ca sa-i poti oferi un exemplu pozitiv.

| LolaCoolAngel explică (pentru anonim_4396):

Ai impresia ca ma droghez si eu sau cum?!

| KateMiddleton a răspuns:

Fugi de ea,poate pare stupid dar... pune un mar stricat langa un mar bun, se va face marul stricat din nou bun? Nu, cel bun se va strica.
Asa e si la oameni.
Vezi tu, daca ea doar ar vrea sa foloseasca droguri ai putea sa o ajuti, dar acum ca e atat de avansata n-ai ce-i face.Nenorocul tau si al prietenei tale.
Poate par egoista dar in asa caz trebuie sa fii realist.
Bafta!

| euginamikutza a răspuns:

rolling on the floor))))))) doctorul.....altceva du-o la un medic