| Doηηa a întrebat:

Prietena mea,mă înebunește cu trupa "One Direction",în fiecare minut"O.D, O.D, O.D,e obsedată,devine enervantă,nu știu ce vede la pămpălăii ăia... Dacă era obsedată de un băiat o înțelegeam, dar așa...
Ce să fac? E foarte serios!

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Heii.
Păi. Spune-i că ţie nu îţi plac şi să nu mai vorbească mereu despre ei că devine enervant.
Spune-i să nu se supere pe tine, dar chiar nu îi placi.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa o in telegi. Eu n-auzisem de trupa asta. M-ai facut curios si m-am uitat. Au o muzica placuta, normala. Mi-a placut si mie trupa. Probabil ca nu se drogheaza de aia nu-ti plac.

| Gabica a răspuns:

Arata-i niste muzica adevarata si sa vezi cum ii trece!

| itscloudyoutside a răspuns:

Nu mi se pare ceva ieşit din comun, cu toţii avem câte o obsesie muzicală, ca să zic aşa. Dar dacă te enervează chiar atât de rău, spune-i adevărul. Spune-i că te deranjează când o auzi vorbind de ei non-stop şi că vrei să înceteze, cel puţin în preajma ta.

| Mădăă14 a răspuns:

Mai asteapta putin si o sa se plictiseasca de ei. Asa au facut si prietenele melewinking.