| Alexandru_1226 a întrebat:

Prietena mi-a zis. Fa ceva ca eu sa ma intilnesc cu tine?

3 răspunsuri:
| rebecca_9651 a răspuns:

Arunca. te de pe blocrolling on the floor

| Noonee a răspuns:

Probabil asteapta sa-i dovedesti ca meriti sa iasa cu tine. happy Hm nu stiu ce sa zic, poate ca vrea o mica atentiethinking ceea ce nu ar fi frumos din partea ei, trebuie sa iasa cu tine intai sa vada cum sta treaba, dar poate e genu` caruia ii place sa primeasca ceva mai multa atentie.

fundita? happy

| geo90geo90 a răspuns:

De cand o stii? Merita, oare, atat efort? Ar trebui sa iasa cu tine pentru ca-i esti drag asa cum esti si-atat. Dar nu, ea vrea sa fie printesa complexata care nu primeste suficienta atentie...