| Elle20ro a întrebat:

Prietenul meu cel mai bun mi-a spus ca ma uraste si ca s-a plictisit de mine, ce sa fac? Va rog, da-ti-mi niste sfaturi pentru ca sunt foarte suparata. Ce as putea face?
Dau FUNDA celui mai rapid raspuns si celui mai de folos.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey, e cea mai proasta idee sa ramaneti prieteni. Si asta pentru ca iti va trezi sentimente si te va face sa te simti super naspa.

Nu prea ai ce sa faci. Eu cred ca un baiat e cel mai mare idiot daca renunta la o fata care il iubeste si care se dedica asa de mult pentru el.

Adica, pe bune acum. Cat de dobitoc sa fii sa intri intr-o relatie de genul daca stii ca tu nu esti in stare sa dezvolti aceleasi sentimente pentru cealalta persoana?!?

Capul sus, zambeste si ai incredere in tine! Nu stii cand poti da peste acea persoana care chiar te va aprecia pentru cum esti tu si pentru ceea ce esti happy

O seara frumoasa!

3 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Dar faptul ca ti-a spus aceste lucruri,nu te-a jignit? Dupa aceste cuvinte, tot ce ar trebui sa faci, ar fi sa-l dai uitarii si sa nu-ti mai pese de un asa om, cu un caracter infect.
Si tu te mai intrebi, ce ai putea face?

| Elle20ro explică (pentru pietrean):

Eu il iubesc foarte mult si tin foarte mult la el. In ciuda la tot ce mi-a spus, eu inca as vrea sa mai fim prieteni, dar nu se mai poate si regret asta.

| pietrean a răspuns (pentru Elle20ro):

Vrei sa mai fii prietena cu o persoana care te jigneste? Ai si tu mandria ta! Atentie si pentru viitor, ca sa nu ti se mai intample lucruri pe care nu le meriti ca om.
Atentie la limba romana! Incorect ai scris,"la tot ce mi-a spus".
"In ciuda TUTUROR CUVINTELOR URATE PE CARE MI LE-A SPUS..."