| joy a întrebat:

Prietenul meu vrea sa mergem de 1 Mai In Venetia.Eu m-am saturat. Vreau Viena sau Londa(sa-mi vizitez si fratele). Voi ce mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| kh1ss a răspuns:

La londra... nu prea ai ce vedea... in afara de ploaie... bine este un oras frumos... dar nu este cine stie ce... in schimb viena este un oras superb... care chiar merita vizitat tongue

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Parerea mea este ca mai bine te duci in Londra.big grinAsa te poti intalni si cu fratele tau.winking

Anna
| Anna a răspuns:

Eu as alege Londra dar si Venetia.Viena am vazut-o si mi-a placut foarte tare.Chiar asa, ne faci invidiosi.Noi astia mai amarati ne ducem la padure, munte cel mult pe litoralul romanescbig grin!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

LONDON!

| dulshe a răspuns:

Poate ar trebui sa te duci cu el in veneti si sa te duci sa-ti vizitezi fratele dupa,,,, k pana la urma in venetia nu ai pe nimeni si cine stie daca mai ajungi pe acolo, pe cand in viena sau londra unde zici ca ai fratele, poti sa pleci cand vrei pentru ca stii ca o sa ai mereu pe cineva care te asteapta acolo sal vizitezi
succes

| RamonaMn a răspuns:

Incerca'ti sa ajungeti la un comun acord: o destinatie care sa va placa amandurora.winking

Calatorie placuta!

| zuzuliana a răspuns:

Pai mergeti la londra...ca sa-l vezi pe fratele tau daca tie dor de el...si oricum oriunde o sa fie frumos daca o sa fie cu prietenul tau...

| joy explică:

Londra, pardon.

| ka2 a răspuns:

Malta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai oferte interesante. ne faci invidiosi. oricare dintre variante e faina. dar daca ti e dor de fratior, du te la el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai frumos in Londra happy dar tu alegi... mergi unde iti place mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca Londra si imbini utilul cu placutul. happy