| Rooney7 a întrebat:

Primadată e ok să abordezi o fata in realitate si după virtual sau invers? Mă gandesc ca esti mai intimidat daca vorbesti cu ea virtual si dupa te intalnesti in realitate.

3 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Buna seara! Eu zic ca ca e mai bine sa vorbiti mai intai in realitate si dupa aceea virtual, deoarece in realitate va puteti cunoaste mai bine decat virtual. Te pup, pa, pa.

| LoveSleep a răspuns:

Eu zic că mai ok e să vorbești cu ea mai întâi în relaitate. Măcar cât să te cunoască și să-și facă o părere despre tine. Dacă o să-i scrii pe facebook fără măcar să știe că exiști o să fii catalogat drept disperat.

| NiculaLoredanaAndreea a răspuns:

Haha, crede-ma, cunosc pe cineva care a facut prima oara virtual si acum se rezuma doar la virtual pentru ca le e rusine sa vorbeasca in realitate laughing Decizia iti apartine.