| Elena97M a întrebat:

De ce cand postez o intrebare dupa un minut cand ar trebui sa apara pe pagina principala nu aparesad. Astept, astept dar degeaba. Si cred ca de asta am si putine raspunsuri la intrebari deoarece nimeni nu`mi vede intrebarea.sad Exista vreo rezolvare? Sau poate voi o vedeti iar eu nu.:d O lamurire va rog. mersi.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi se procesează mai greu deoarece sunt mai mulţi useri conectaţi pe site. Dar îdacă îi daiun refersh la pagină atunci o să apară, asta după ce ţi s-a aprobat.Succese şi sper ca te-am lămurit.

| KiMi_6003 a răspuns:

Intrebarea de obicei apare mai greu

asa ca trebuie sa astepti putin

de exemplu poti iesi din cont si sa intri din nou dupa un timp

sper sa meargabig grin :*