| justinbiebersucks a întrebat:

Mi se pare mie, sau chiar multe raspunsuri sunt nefolositoare. Cred si eu ca 99% din intrebari au raspuns si ca timpul mediu este 17 minute.
De exemplu: Intreb de ce Cutare e prost, si mi se vad "Cutare este un prost, cel mai prost" in 80% din raspunsuri. Sau, "De cand sta blocul ala foarte vechi?" si raspunsul: "Blocul acela e foarte vechi." Sau spun clar in intrebare "Caut o poza. Dati-mi direct link, nu site-uri cu alte poze.", normal ca voi primi link-ul unui site. Vreau sa spun: trezirea! Doar daca stiti un raspuns, raspundeti. Foarte stupid ce am spus. Dar poate asa, o sa fie mai putine raspunsuri in medie, mult mai putine, dar alea putine vor fi bune!

Am dreptate sau nu am? Poate si argumentati raspunsul.

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Merita sa pui intrebarea pentru acel 1% din raspunsuri folositoare, care chiar te ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai zice daca sint persoane cu 20 de conturi si dau raspunsuri la fiecare cont si se intorc repede si se voteaza singuri din toate conturile cu ditamai "inteligentii". Ptr oamenii care au intr-adevar nevoie de ajutor li se pare probabil culmea ipocriziei si a nesimtirii dar pentru politica siteului e excelent. Un cont egal un utilizator.Deci crezi oare ca interesele omului primeaza? E o greseala domnule. Politica siteului pe primul loc.