| naviDIabLO a întrebat:

Prin ce ocupatie simti ca timpul zboara? vreau sa treaca timpul foarte repede

14 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Cititul, iti vorbesc din proprie experientahappy

| xibalba a răspuns:

Dormind... nici nu simt cand trece timpul. Sau un film interesant, o carte buna. Dar buna.

| Chocolate a răspuns:

Joaca Sims... 1, 2, 3 si o sa observi cum zboara ziua de zici ca nu e a ta, am inceput in o sambata pe la 12-1 sa joc si m-am trezit dintr-o data ca e 5laughing, vb f serios, si cand dormi si iesi afara ti se pare ca trece repede, nu ca la scoala ca ai impresia ca is 3600 de minute in o ora.

| marsy a răspuns:

Cind stai pe net. timpul foaaarte repede se strecoara. fara sa-ti dai seama. si fara sa faci macar ceva folositor!

| St!L a răspuns:

Timpul zboara foarte repede atunci cand faci ceva ce-ti place.
Iesiri cu prietenii, stat pe net, citit.

| Butsilee a răspuns:

Nu e o ocupatielaughing oh go on la mine trece timpul repede cand fac curat in camera si l ora 16 trebuie sa ies cu prietenii si (...) nu am treminat treaba straight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face

| Lady.Love a răspuns:

La mine cel mai repede trece timpul cand stau pe net...sau cand citesc o carte interesanta, dar sa am si chef de citit, atunci zboara timpul happy

| Aurelia a răspuns:

Timpul zboara atunci cand faci activitatile cele mai placute. La mine, el zboara atunci cand ma uit la TV la un film pe care il asteptam de mult, iar o ora imi pare 10 minutestraight face Dar nu am atat de multe ocupatii ca sa pot da mai multe exemple. Tu fa ce iti place cel mai mult, si ai sa vezi cum zboara timpul!

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Cand citesc, cand ma uit la tv, ma plimb in parc.

| BuBuLyNa a răspuns:

Singura solutie e sa faci ce iti place adica sa zicem ca-ti place sa dansezi, danseaza tot timpul si o sa treaca timpul ca vantul.(eu am dat ex cu dansul dar tie poate sa-ti place altc ceva eu stiu ce)

| IQOnly a răspuns:

Crede-ma daca ai o carte in mana si iti place foarte mult timpul trece mai repede decat pe net, deoarece pe net te cam plictisesti putin dar cu o carte buna care iti place vrei sa stii ce se intampla la finalul povestii!

| naviDIabLO explică:

La mine nu trece asa de repede timpul, cand accesez internetul.

| n00ne a răspuns:

Counter strike...pe mine m-a facut sa uit si de teme laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si tu sa iti gasesti ceva de lucru si folositor. Cred ca cea mai buna ideea este sa vorbesti cu prietenii pe messenger. Mie una asa mi se pare ca trece tmpul mai repede...big grin!