| adyelly a întrebat:

Prin serviciul reincarcare directa la Orange am reincarcat cu 5 euro, am primit un sms : contul tau va fi reicarcat in citeva momente si au trecut deja 3 ore si nu mi sa reincarcat. Ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca nu ai rezolvat intre timp, putem sa verificam noi situatia contului tau. Te rugam sa ne scrii un mesaj privat in care sa ne spui numarul de telefon, si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers

| Gabrielaa90 a răspuns:

Pai uite asa am patit si eu.Mdeaa:]]].Sa nu apelezi sau sa dai telefon pentru ca iti ia din euro nu din minute.