| dan1998 a întrebat:

Buna,acum ceva timp am primit un mesaj de la Orange ca la urmatoare reincarcare cu 5 euro pe langa minutele care le aveam inainte mai primesc 50 de MB pentru internet.Eu am reincarcat si imi spune ca am 50 de MB dar internetul nu functioneaza.Ce trebuie sa fac ca sa mearga, trebuie sa activez ceva sau nu stiu?

Răspuns Câştigător
| Generalul a răspuns:

Pai depinde ce telefon ai. Daca e compatibil intra la *100# si alege din meniu sa activezi optiunea.

1 răspuns:
| Catalin970 a răspuns:

Salut! Trebuie sa ai telefonul configurat pentru internet, adica sa ai setarile.Incearca sa intri la *100# si sa cauti acolo setarile pentru internet.