| baaang a întrebat:

Probabil.ati mai intalnit aceasta intrebare de nenumarate ori.oh go on
De ce nu mi se vede scrisu pe mess cand sa trimit sau sa primesc.
adica nu ma intereseaza dc.hee hee ma intereseaza cum sa fc sa mi se vadabig grin
P. S. am facut in toate modurile pe care le stiu.
si chestia aia cu regedit si nu stiu ce pe akol.si apoi sa sterg zones. bla bla.
prima data faza asta imi merge dap`trebuie sa o repet in fiecare zi. uneori si de 3`4 ori pe zithinking[wtf?]
am mai incercat si faza cu scanatuhappy whateveroh go on
si prostia aia cu regsvr32 jscript.dll.si nu mai stiu ce. dap in zadar:yawn

scrisu nu imi este alb ca l`am verificat.
oh go on
Un ajutor plzbig grin.
>[fundita::dd]

2 răspunsuri:
| baaang explică:

Scrisul este negru.
c`am zis in intrebare ca am verificat si NU este alb.
winking
aaa. da am uitat sa precizez ca am reinstalat si alt mess. dap tot nu`mi merge.phbbbbt

| sandrin4sabin a răspuns:

Pai scrisul nu ar trebui sa fie negru? eu reinstalez messul :p sau instalezi fontul sau reinstalezibig grin, downloadezi alt mess mai "vechi"