| AlexRăzvan531765 a întrebat:

Probele orale romana si engleza sunt eliminatorii din bac? Dar proba digitala laa informatica? Am auzit de la un profesor ca daca nu obtii minim de 20 puncte nu intri in bac.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Sunt eliminatorii doar daca nu te prezinti la aceste probe orale si digitale.
In rest, vei primi calificative la competente si vei putea intra in examenul propriu-zis (probele scrise).

| AlexRăzvan531765 explică (pentru dannyel86):

Mutumesc, deci stii sigur ca nu sunt eliminatorii? Nenorociti si profesorii astia.