| DidiPuscariasu3 a întrebat:

Băieți, am și eu o întrebare. La anul dau bacu șiiii nu prea am idee cu ce se mănâncă proba digitală (aia cu calculatoare, din cadrul probelor orale). Am "făcut" TIC doar în a 9-a și a 10-a (făceam informatică în loc de TIC, maxim am lucrat fișe în Word și atât).

Dacă nu știu să fac nimic, gen nimic, spre foarte puțin, tot mă trece la probele scrise? La proba orală la română nu îmi fac probleme, iar proba lingvistică o pot echivala cu certificat.

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca poti gasi cu usurinta subiecte pe internet.Plus, profii ar trebui sa se ocupe de voi cand vine timpul, sa reozlvati subiecte si sa va indrume cum trebuie procedat.Eu nu am dat proba aceasta fiindca aveam certificat ECDL(o mare tampenie scumpa si aia).

Răspuns utilizator avertizat