| AnonimnusAno a întrebat:

Profesoara de romana ne-a zis sa pregatim pentru vara cartile pe care le vom studia in clasa a 11-a. Cand am intrebat-o care sunt acelea, am primit raspunsul :" Uitati-va in programa". Nu ne-a dat niciun manual iar in programa da cate 4-5 exemple la fiecare tema. Voi ce ati facut in clasa a 11-a? (Mate info)

1 răspuns:
| Neorxnawang a răspuns:

Aici depinde de profesor, el este singurul in masura sa iti dea un raspuns, asa cei de la mate info au facut foarte multa gramatica ( mate-info), depinde si dupa ce editura lucrati, profesorul stie programa, nu voi