| WeAreSmart a întrebat:

Profesoara ne-a spus sa citim in vacanta doua balade culte si doua balade populare. Pot sa le citesc pe net? daca da atunci va rog sa-mi scrieti siteul. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| VanillaBloodWolf a răspuns:

Www.scribd.com aici gasesti tot ce ai nevoie.

2 răspunsuri:
| xFakeSmilex a răspuns:

Da, le poti citi si pe internet desi este mult mai comod sa citesti o carte. In felul asta te mai si relaxezi nu stai numai in fata calculatorului.
Site? Pai asta depinde de ce balade vrei sa citesti...ma refer la titluri!

| MyaEmy a răspuns:

Dai pe google la "Balade culte si populare" si o sa-ti apara acolo multe variante.
Sper ca te-am ajutat happy