| anonim_4396 a întrebat:

, eu m.am ingrasat, si am fata plinuta, ce programe imi recomandati sa imi schimb fata, sa arate mai bine, daca se poate sa imi schimb si culoarea ochilor, ( daca e photoshop, sa imi dati si tutorial sau sa imi explicati voi va rog), vreau cam asa. Sa imi accentuez sprancenele, sa imi schimb culoarea ochilor, si cel mai important este sa imi slabesc fata!
Sunt baiat.
Dau funda si vot!

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Noua generatie nu mai vrea sa slabeasca in realitate ci in virtual. Bravo!

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Eu trebuie sa fac poza asta duminica, eu vreau sa slabesc, dar nu se poate pana duminica, deci nu te mai baga daca nu stii ce zici.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Si la ce iti trebuie duminica dumitale?

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Trebuie sa fac o poza de grup..., si eu acuma 5-6 luni aratam foarte bine., dar m-am ingrasat sad

| lucifer12345678 a răspuns:

Frateeeee.revino la viata reala.conteaza cum arati real nu in poze pe net.ati innebunit cu totii.ce te faci daca se indragosteste cineva de poza ta.te duci ca fraierul la intalnire ca sa o dezgusti? sau vrei sa traiesti in spatele unei masti?