| Static a întrebat:

Promit fundita. big grin Am o dacie din 2006 4x4 pe injectie, si am o porblema. Cand o pornesc, electromotorul face un zgomot si nu porneste din prima, am incercat trasa in viteza a doua sa o pornesc si nu porneste. Stiti ce as putea sa fac? Va rog seriozitatewinking. ( de la tata) :p

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| secret_2599 a răspuns:

Duo la service, s-ar putea sa nu fie numai de la electromotor. Sa ti-o puna pe tester si iti zice exact ce are. nu consta mult vreo 100 lei. Am patit si eu asta si tot as am rezolvat.