| Diia_5712 a întrebat:

Pt baieti : care este parerea voastra despre fetele care nu poarta sutien pe strada? sunt placute ochiului sau le preferati cu tot cu sutien happy?

Răspuns Câştigător
| Andrei233 a răspuns:

Eu prefer mai degraba una care poarta Creieras happy

7 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Pai diialaughing treaba sta cam asa...laughing depinde de "marfa" daca e "multa" si cu si fara sutien, daca nu cred ca mai bine cubig grin bafta:*

| AndreiZz a răspuns:

Cele cu sutien si cu un accesoriu : creier

| myhu2011 a răspuns:

Da da:X:X mai fain fara sutien:Xlaughing si sa aiba un tricou transparentlaughing sau maieurolling on the floor; x

| c4t4lin a răspuns:

Sincer nu ma intereseaza! Dar de ce va luati sutien? Sa para ca le aveti mai mari?

| dorinyo a răspuns:

Da sunt placute ochiului, dar acele fete procedeaza astfel doar de dragul de a fi agatate.Deci sunt fete usoare.Eu unul le prefer pe cele care se respecta:cu sutien.

| Adiitza a răspuns:

Ffff placute happy

| alexlulu51 a răspuns:

Parerea mea ii ca ii mai fain fara sutien