| anya13 a întrebat:

Fetelor, ce preferati: cu tocuri sau fara?
Iar baieti, va plac fetele care poarta tocuri, sau le preferati pe cele care poarta tenisi/ balerini..etc?

Funditaa happy

Răspuns Câştigător
| Dumitrescu_Monica_1992 a răspuns:

Eu una port tocuri doar la evenimente, la cluburi in orice caz nu in viata de zi cu zi, mai ales la scoala.pt k nu mi se pare ok...si dupa multe ore te dor ingrozitor picioarele.mai bine prefer ceva fara toc.asta este parerea mea.happy

9 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Eu prefer pantofii comozi, fără toc.
Tu?

| anya13 explică (pentru Alyra):

Si eulaughing. Doar ca eram curioasa. Pentru ca vad/ cunosc multe fete care umbla doar pe tocuri.

| Wehrmacht a răspuns:

Putin imi pasa daca o fata poarta belerini, tenesi sau tocuri atat timp cat nu sunt tocuri de un metru sau de "pitzy"

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Port tocuri doar cand am dispozitia necesara.Adica,foarte rar.Mi se pare ca arat ciudat pe ele.
Prefer incaltamintea comoda.

| Vans a răspuns:

Fără.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer nişte tenişi/converse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara tocuriwinking

| ILoveWeekends a răspuns:

Eu prefer tenisii si orice e comod, tocurile sunt doar pentru evenimente, dar nu toate fetele stiu asta

| RememberToSmile a răspuns:

Eu port tocuri doar la evenimente. In viata de zi cu zi aleg tenesii, balerinii, sandalele etc happy