| dada a întrebat:

Pt baieti. daca de curand v-ati desparti de iubita voastra dintr-un motiv stiut doar de voi ( sa nu va ganditi la inselat sau ceva gen )... si o vedeti in fiecare zii, avand cam acelasi anturaj... la ce va ganditi cand o vedeti, nu va apasa nimic pe inima?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da, dar asta e viata...nu a fost ea, o sa fie alta... poate mai buna ca ea.

3 răspunsuri:
| dada explică:

Da se punebatting eyelashes mersi pentru rasp :*

pai cand am sp anturaj ma refeream la faptul ca avem cam acelasi grup de prieteni. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Skadred a răspuns:

Sunt exact in situatia tha si asta simth si eu, totusi eu m`am lasath influentat de anturaj si acum imi pare rau.