| DeeaNegrea a întrebat:

Pun o intrebare doar pentru baieti(dar vreau raspunsuri sincere). Sunteti gelosi?

6 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Depinde de context.

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Pot sa raspund si eu?

Nu-s baiat...
Dar sunt sigura ca in adancul lor baietii sunt si ei gelosi, cat de putin, dar sunt.
Nu vor sa arate... e orgoliul barbatesc...
Dar sunt gelosi!

| waXonwaXoff a răspuns:

Putin.Nu am avut o prietena pana acum dar as fi gelos nu f gelos, daca vorbeste cu un tip nu-i nimic.

| andreii2 a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat
| alexandru90 a răspuns:

Sincer sa fiu DA. Am avut o relatie de 2 ani : in priimele 6 luni nu eram deloc gelos dar cu timpul mi-am dat seama ca o iubesc cu adevarat si am inceput sa devin gelos. Gelozia nu inseamna a nu avea incredere in persoana de langa tine, gelozia este frica de nu a pierde persoana iubita. Insa aveti grija cu gelozia sa nu va scape de sub control ca atunci iese rau. Sper ca te-a ajutat raspunsul intr-o mica parte. Cu prietenie Alex.