| DanutzaCrisstinutza a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare pt baieti dc cand ma place o fata sunteti gelosi?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Reformulează, să înţelegem şi noi ce vrei să întrebi.

| MoMoScumpik a răspuns:

Te referi cumva la faptul ca baietii sunt gelosi deoarece fata respectiva nu ii place pe ei, ci pe tine?

| Dariusuu a răspuns:

Scuza-ma.

Cine e gelos?

p.s Cred ca nici tu nu crezi ce ai intrebat.Sau ce ai vrut sa intrebi.

Răspuns utilizator avertizat
| radu75 a răspuns:

? chiar nu am inteles. cand pe tine te place o fata sa inteleg? ai tendinte lesbiane, nu ai inca o orientare sexuala bine stabilita? esti bisexuala? eu cam asta am inteles, daca nu, ai grija la exprimare, vorbeste romaneste corect si te vom lamuri sau macar vom incerca!

| Juleuuss a răspuns:

Ești de cale inversă? Sau. care e sensul întrebării?

| InnocentLoovee a răspuns:

Dafuq?

| Storepc_Reparatii_1990 a răspuns:

Numai un baiat prost ar fi gelos in cazul asta, eu cred ca baieti cu cap sa-r gandi wow cu 2... :D

Ti s-a stricat laptopul, calculatorul, televizorul sau alt echipament? nu te ingrijora, contacteaza-ne si noi ti-l vom repara. www.storepc.ro

| georgian24 a răspuns:

Pentru ca toate fetele cand vad unul mai frumos alearga dp el sadsadsad

| cetateanuturmentatkrysty a răspuns:

Pentru ca atunci suntem ca animalele devenim posesivi e ca si cum am crede ca aceea persoana ne apartine dar de multe ori nu e asa