| anytha13 a întrebat:

Pur si simplu nu vrea! Am yahoo messenger 11, nu pot adauga pe nimeni in lista, imi apare asta : http://tinypic.com/r/1408yvm/6

Mi-am dezinstalat si yahoo messenger 9, l-am instalat si. la fel :-j Daca ma baga cineva pe mine in lista lui, ii dau accept si nu-mi apare in lista... Ce poate sa aiba? Funda!:)

3 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Sa stii ca de obicei cele mai noi Messenger-uri au probleme, care se remediaza mai tarziu, foloses-te messenger 9, ca asta nu are probleme.

| anytha13 explică (pentru DracusorImpielitat):

Si 9 face la fel...

| DracusorImpielitat a răspuns (pentru anytha13):

Atunci i-ati 8.