| afrodita17 a întrebat:

Purtati "ura unei persoane care a comentat la adresa voastra" sau asa ceva ...pe acest site? daca nu...cum considerati persoanele care fac acest lucru si va "urmaresc" raspunsurile pe site, si va ofera voturi de gen stupid sau nefolositor?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Nu urasc in general pe nimeni!
Ura e o greutate prea mare pentru suflet!
Chiar acum am primit 5 mesaje in privat de la useri care ma incurajaza si ma roaga sa raman pe site pentru ca sunt utila si sa-i ignor pe cei care ma voteaza cu stupid si nefolositor din rautate si sa nu-mi mai pierd timpul sa le raspund la provocari si rautati!
Pe unii ii inteleg, sunt inca mici si, de aceea imaturi!
E trist daca vor ramane atat de rai si la varsta adulta!
Deja, vazand ca sunt si useri care ma apreciaza, imi este mult mai usor sa-i ignor pe cei care ma haituiesc si jignesc!
Asta e!
Stiu, sunt incomoda pentru ca am dreptate si asemenea Krinei si nu doar ei si eu am spus lucrurilor pe nume si adevarul doare!
Unii mai bine ar pune mana sa citeasca, pun intrebari atat de puerile pe site..., e trist ca nu isi dau seama cat de... putin informati sunt!

21 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Daca te referi la faptul ca "ai sesizat k Y iti da stupid/nefolositor si pe unde-i prinzi raspunsurile pac si tu cu stupidul?"...de ce? de ce toate astea? de ce s-a ajuns pana aici?
cand vrei sa faci un bine, si te trezesti ca-ti faci noi" prieteni" din cauza raspunsului tau.sad...ehhee acum fiecare cum gandeste.happy daca vrea sa faca asa n`are decat happytongue

Janina
| Janina a răspuns:

Nu pot sa urasc o persoana pe care nu o cunosc, poate o discutie in contradictoriu si atat.

lolita
| lolita a răspuns:

Am lucruri maibune de facut, orium nu ma voi intalni niciodata cu aceste persoane de pe foro.

| Elly4all a răspuns:

Nu nu pot sa port nimanui ura pentru ca fiecare are dreptul la cate un raspuns si pareri diferite!

| DenissaDeea a răspuns:

Nu am cum sa port ura etc. unei persoane care nu o cunosc si nu ma cunoaste/ci doar imi fac o impresie''!''despre persoana respectiva.Chiar daca am fost votata,, stupid'' de o pesoana care posibil sa imi fi dat seama, oricum nu mam coborat la nivelul persoanei respective! si am lasat-o in spatele monitorului sa isi satisfaca placerea de a vota!

Bula
| Bula a răspuns:

Eu le iert!
Am constatat unlucru comun la toti acesti "votanti": toate-s blonde. In felul or.
Si poate au acordat aceste voturi... cand s-au uitat in oglinda (ca doar la asta se pricep si fac toata ziua).

| Krina a răspuns:

Eu nu imi pierd vremea purtand ura unei persoane.
Recunosc ca te-am votat de multe ori cu nefolositor/stupid din cauza raspunsurilor tale (care se pare ca sunt tot mai mult la adresa mea). Tu cum ai vota un raspuns in care esti facuta "incuiata"?
Nu am nevoie de publicitate gratis.
Eu obisnuiesc sa urmaresc raspunsuri pe site, fiindca daca un raspuns nu m-a lamurit, vreau sa vad ce-i poate capul la acea persoana si la alte raspunsuri. S-ar putea spune ca nu arunc cu piatra din prima.
Nu pot sa spun acelasi lucru despre unii.

| andreutz a răspuns:

Nu ii port ura nimanui de pe site, dar pentru cei care au comentat aiurea la adresa mea am eu ac de cojocul lor...nu ma simt bine daca nu demonstrez ca eu am dreptate... ii "ard" cu propriile lor arme, se si vede de altfel laughing

| white_2190 a răspuns:

Nu.consider k fiecare are dreptul sa isi exprime parerea din moment ce este membru al acestui site... iar persoanele care fac acest lucru.consider k sunt... oarecum geloase...sau cine stie... poate atunci cand fac asta au o stisfatie fff mare(de a face rau)...

tundenana
| tundenana a răspuns:

Ura? in nici un caz... nu urasc pe nimeni si nici nu am urat pana acum pe nimeni, imi displace acele persoane insa nu ma atinge cu nimica... are ceva de comentat? OK... e dreptul lor si dreptul meu e sa ii dau replica dar fara a intra in discutii urate si sa fara sa fac pe victima... acest site este un site destinat pentru cei care au nevoie de ajutor... de nenumarate ori mi-am exprimat parerea despre certurile intre useri care nu au nici un rost... imi pare rau ca unii useri buni si valorosi (nu dau nume se stiu ei) s-au retras... chiar daca nu au plecat s-au retras destul de vizibil, imi pare rau pentru ca dadeau sfaturi bune... sincer pe mine nu ma deranjeaza nici un vot... fie ca e buna sau rea... recunosc ma uit la voturi insa daca primesc un stupid sau nefolositor nu fac scandal si nici nu plec de aici,... nu vad rostul sa ma supar ...cu totii ar trebui sa apreciem acest site, si sa ne respectam cu totii (sunt unii useri care jignesc... dau raspunsuri in care jignesc fara sa se gandeasca, fara sa inteleaga... dau raspunsuri numai ca sa se afle in treaba )... e normal sa fie dispute intre useri... asa sunt oamenii nu toti au aceleasi pareri si atunci incep neintelegerile care uneori pot degenera in ceva care si pe mina ma mirat... in fine stii ce zic eu afrodita17... ai rabdare, nu baga lumea rautacioasa in seama, numai lua in seama voturile rautacioase... concentreaza-te pe motivul pentru care esti aici... sa ajuti cat mai multa lume... neconditionat... cat poti tu ...asta fac si eu restul numai conteaza ...si daca ai rabdare o sa vezi cati oameni deosebiti sunt aici cu noi... eu am intalnit cativa oameni deosebiti si sper sa tinem legatura cat mai mult timp posibil...

| Ecaterina a răspuns:

Fiecare persoana isi are propria parere si o respect.Niciodata nu ma uit in gura lumii ca nu traiesc cu ea.Lasa sa ma critice, sa ma judece sau sa ma urasca.Eu nu imi pierd timpul cu asta.Si atita timp cit cineva te uraste inseamna ca esti cu zece pasi inaintea lui.

| miry a răspuns:

Ficare are o alta parere, ficare gandeste si priveste lucrurile altfel, din alt sens, nu port ura nimaniu de pe acest site fiecare e liber sa isi dea cu parerea, eu una nu port pica nici persoanelor cunoscute care comenteza ce nu trebuie; la adresa mea, daca asa se simt ei bine treaba lor, nu au nimic de castigat

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Nu am de ce sa port ura unei persoane necunoscute mai ales pe baza raspunsurilor. Iar daca imi dau calificative stupid sau nefolositor ma doare fix acolo unde nu ma bronzez.

| alina_8976 a răspuns:

Nu.fiecare isi spune parerea. daca ei decid ca raspunsurile noastre nu sunt bune, este parerea lor. si, din parerea lor, ar trebui sa reiasa o invatatura, pentru ca nu suntem aici sa fim rautaciosi, ci sa ne ajutam intre noi. deci, daca nu sunteti de acord cu cineva, spuneti-i in asa fel incat sa invete ceva, nu sa para o criticahappy.

| ShaKuri a răspuns:

. Se distreazalaughing. bv lor

| nicoleta_7357 a răspuns:

Nu pot sa spun ca port ura unei persoane de pe site deoarece nu o cunosc si nu avem niciun punct de vedere comun, cu siguranta, adica fiecare avem dreptul la opinie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afrodita.iubita...eu nu vreau sa te superi pe mine dar eu cred ca intrebarea ta e putin deplasata.si stii de ce? pentru ca m-am uitat eu acum la punctajele date de tine si observ ca tu ai punctat mai mult stupid decat alte variante si sa stii ca de aici iti vin aceste voturi de care te plangi. spre exemplu mie mi-ai dat stupid pentru ca am spus ca imi place de brigaela.si nu aveai de ce pentru ca am aflat si eu acum cateva minute ca brigaela este medic, deci afirmatia mea nu avea nimic stupid.eu cred ca ar trebui sa votezi raspunsurile, sa nu te mai uiti la nick.iti dau un sfat(serios)nu vreau cearta, dar asta este realitatea. poate cand vei avea o problema mai serioasa vei cauta raspuns si se vor feri cu totii sa iti raspunda pentru ca s-ar putea sa iti faci dusmani. e adevarat ca am primit si eu stupizi si nefolositori la greu, dar sunt de la persoane ca tine care voteaza userul si nu raspunsul.hai sa facem cu totii o treaba buna si sa lasam aceste intrebari deoparte caci nu isi au rostul. k? sper ca nu te superi pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i poti multumi pe toti, mereu or sa fie si critici. Poti sa-i urasti pe toti cei care te critica, doar ca nu sint de acord cu tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am de ce sa port ura unui necunoscut.chiar nu imi pasa de persoana respectiva. din partea mea sa fie sanatoasa/sa moara imi este indiferent. cei care urmaresc raspunsurile mele pe site? hmz consider ca pentru ei sunt o personalitate odata ce se obosesc sa imi urmareasca raspunsurile. le-am trezit interesul.imi ofera voturi de gen stupid? si ce? nu sunt ciung pot oferii si eu voturi de gen stupid ori nefolositor.atata stres pentru ce? sa fim seriosi.site-ul asta mai are putin si devine site de bancuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu port ura nimanui dar ma deranjeaza faptul ca la o intrebare simpla gen credeti in Biserica etc daca vin cu afirmatii pro Biserica primesc voturi stupid, am observat asta, eu sunt crestin si observ ca la toate raspunsurile mele despre religie am primit si stupid. Dupa mine, nu ar mai trebui sa existe aceste voturi sa nu se creeze conflicte.

| cosmingg a răspuns:

Nu. Fiecare persoana are pareri diferite. Poate din punctul ei de vedere raspunsul meu nu are sens. Totusi aceste actiuni scot la iveala imaturitatea lor.