| anonim_4396 a întrebat:

Avalansa de "stupizi"?
what the. nu mi-a venit sa cred ca mai demult la un raspun al Brigaelei au existat voturi de stupid si de nefolositor.
Credeti ca aici, pe site, se afla antipatii si de aceea se razbuna fiecare pe cine poate prin a vota raspunsurile lor ca fiind stupide si nefolositoare?
Astept pareri.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sincer, eu nu urmaresc chestiile astea si chiar nu ma intereseaza voturile pe care le primesc. DE altfel, puteti observa ca eu nu votez.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate au ciuda pe brigaela ca e pe locul 1 si iau dat nefolositor si stupid

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

De fapt, se află prea mulţi oameni cu ochelari de cal care "stupizesc" toate răspunsurile care au o părere diferită de a lor.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Antipatie, invidie si tabere impartite vor exista intotdeauna oriunde in viata! Nu poti evita! TPU nu face exceptie de la regula!

| haiZI a răspuns:

Who knows?
http://www.youtube.com/watch?v=4MSjCxV4smw si la mai mare.pa

| Aℓida a răspuns:

Dar.
Brigaela este o doamna trecuta prin viata este normal datorita raspunsurilor ei sa fie pe locul unu.
nu trebuie sa fie nimeni invidios pe ea, mi se pare o prostie sa fi invidios pe un om care are experienta si care da sfaturi bune.
sunt sigura ca a dat raspunsuri ajutatoare tuturor.
si trebuie apreciata f mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De vreme ce există posibilitatea de a vota un răspuns cu Stupid, la ce te mai plângi? Dacă nu era să fie cu aceste voturi, și ar fi fost ca pe YouTube cu Thumbs Up/Down... și apoi se plângeau toți că unele răspunsuri de ale lor primesc prea multe Thumbs Down.
Că se votează pe merit sau abuziv...totuși se poate vota. Dacă depistezi pe cineva că te votează abuziv(adică e pornit pe tine să te omoare degeaba cu Stupizi) atunci sesizează problema la pagina de Contact!
N-ar trebui să ne intereseze niște voturi! Nu valorează nimic, mai ales cele negative.
Cât despre Brigaela, crezi că nu doarme liniștită noaptea din cauza unor voturi de Stupid și Nefolositor?
Ca să-ți răspund mai direct la întrebare: DA! Există și antipatii pe site între unii utilizatori sau chiar grupuri de utilizatori. Păcat de numele TPU=Toți pentru Unu. Eu am pățit-o cu un cont precedent, alții au pățit-o chiar mai rău... există niște creaturi neînțelese care se loghează zilnic(cu încă un alt cont) doar pentru a te urmări pe site ca să-ți voteze orice răspuns cu Nefolositor și Stupid.
Subscriu și la răspunsul mai direct al lui @Mihaela31.