| Katomi a întrebat:

Puteti sa imi dati un anime care contine multa iubire?batting eyelashes fundita pentru cele mai multe.

Răspuns Câştigător
| PisicutaNebunatica a răspuns:

Romeo and Juliet,La Corda D'Oro, Skip Beat, Hana Yori Dango, Itazura na Kiss, Kamikaze Kaitou Jeanne, Princess Tutu, Zero no Tsukaima, Koizora,Honey and Clover,Gravitation, Lovely Complex,kimikiss pour rouge,nana,Fruits basket,Peach girl,Special A,ouran host club,black cat,Loveless, Mermaid Melody, princess lover... Sper ca te-am ajutat:*:*:*. Ceauhappybig grin

3 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Naruto si Nana

| PinguinuL a răspuns:

Un anime ce contine MULTA iubire...e bullshit.

| Alexandra_3626 a răspuns:

Nustiu ce sa iti raspund ca si eu caut de mai mult timp.Mie mi-a placut Inuyasha:D, desi nu e in fiecare episod ceva romantic, insa majoritatea sunt si triste:). oricum nu stiu, cauta pe www.animekage.ro,poate nu gasesti de care vrei dar poate gasesti ceva sa-ti placa:*