| Dorutzzu a întrebat:

Ce e un Anime? Si daca puteti sa imi dati va rog si cel mai bun de acest gen...

Răspuns Câştigător
| Sociopat a răspuns:

E o prostie.Fa ceva mai util cum ar fi sa te uiti cum se usuca varul.M-am uitat si eu la multe pe cand eram un baietel rebel care asculta Linkin Park si Three Days Grace.Am ajuns sa realizez ca-s prostii.

6 răspunsuri:
| Dorutzzu explică:

Dar pe Youtube se gasesc asemenea subtutrate in romana? Dati-mi si mie un link.Mersi frumos.

| Hantov a răspuns (pentru Dorutzzu):

Exista si pe Youtube, dar poti vedea si pe site-uri speciale.

http://site.anime-nolimit.ro/

| CristianBerzerk12 a răspuns:

Salut,un anime este o poveste de viata.Aceste anime-uri au fost create de japonezii si sunt cu gramada.Eu am inceput sa ma uit la anime-uri din 2012.Iti pot recomanda Tokyo Ghoul Si Naruto Shippuden, sunt super tari in opinia mea. Sper ca te-am ajutat si lamurit.

| Hantov a răspuns:

Anime=animatie japoneza

Ei bine, preferatul meu este Attack on titan.Desigur,sunt multe altele ce te pot captiva.Alte exemple sunt Tokyo Ghoul si Naruto.

| foXalL a răspuns:

Animeurile sunt desene animate japoneze.Cum ar fi Naruto sau Bleach.

| oliv23 a răspuns:

Anime=animatie japoneza
mie imi place foarte mult fairy tail si one piece
daca vrei sa le gasesti scrie pe google 'anime kage' si le gasesti acolo