| UmbraDeVulpe a întrebat:

E adevarat ca daca vreau un deodorant care nu pateaza hainele trebuie sa cumpar deodorant care sa nu contina aluminiu sau de care trebuie sa cumpar?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu folosesc un deodorant tip crema, fara aluminiu sau alte cele.I-am dat si mamei tot de la aceeasi firma.
Eu port pulovere si bluze care nu se pateaza deloc, mai ales ca nu sunt stranse pe corp. Ea poarta din astea mai elegante, croiala pretentioasa, din vascoza sau poliester si se vede cand transpira, deodorantul pateaza putin asa cu alb. E foarte posibil ca ea si foloseste mai mult decat e necesar... laughing

Dar voiam sa sublinez ca raspunsul depinde de tine, cat de mult transpiri, de tipul de haine pe care le porti si alti factori, nu neaparat de prezenta aluminiului in compozitie.

| Wr3nch a răspuns:

Sunt la raft de la fiecare firma varianta invizibil sau invisible care nu pateaza.

Răspuns utilizator avertizat
| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Daca vrei un deodorant bun care sa nu pateze si sa fie spray cauta pe raft STR8, niciunul nu pateaza, mai sunt si alea cu bila adidas, fa, nivea, nici alea nu pateaza, pe alea le-as recomanda.